Podprsenky

Podprsenka Class-Lormar

Podprsenka Class-Lormar

Chcete si pořídit luxusní podprsenku, která by vám dobře seděla a se kterou byste dosáhla úžasně svůdného dekoltu? Určitě si oblíbíte podprsenku Class-Lormar stejně jako mnoho zákaznic před vámi.

Podprsenka Class-Lormar je vyztužená, má kvalitní kostice a můžete si ji pořídit v různých barevných odstínech. Dáte přednost černé, bílé, hnědé, růžové či champagne barvě? To už záleží jen na vašem vkusu.

Podprsenka Ladyform soft R/W-Triumph

Podprsenka Ladyform soft R/W-Triumph

Podprsenky se zvětšujícím efektem všichni dobře známe. Jsou v nabídce snad každého obchodu s podprsenkami. Ovšem, co když byste rády naopak svá prsa opticky zmenšila? I tento efekt mnohé ženy vyžadují. Nabídka pro ně je však menší.

Podprsenka Fresia push up

Podprsenka Fresia push up

Máte rádi luxusní a dobře padnoucí spodní prádlo? Kdo by neměl. My vám nabízíme dámskou luxusní podprsenku, kterou si určitě oblíbíte pro její četné přednosti.
Zalíbí se vám především velmi pěkné zpracování podprsenky. Je vyrobená z příjemného mikrovlákna a je potištěná motivem květin. Vypadá nádherně.
Ovšem design této luxusní podprsenky není to jediné, co vás zaujme. Určitě oceníte i perfektní push-u efekt, který podprsenka vytváří. Budete mít vždy dokonalý dekolt.

Podprsenka AV843

Podprsenka AV843

Máte rádi luxusní spodní prádlo? Pokud hledáte pohodlnou podprsenku, které navíc vypadá velmi elegantně, máme pro vás tip. Nabízíme vám dámskou luxusní podprsenku od firmy Avalingerie.
Jde o oblíbený typ podprsenky push-up. Díky ní bude váš dekolt vypadat velmi pěkně. Ocení ji především ženy s menším a středním poprsím. Budou se vám zamlouvat i kostice, které poskytují prsům důležitou oporu. Ramínka této podprsenky jsou nastavitelná, takže si je snadno přizpůsobíte tak, jak potřebujete. Košíčky luxusní podprsenky jsou vyztužené měkkou podšívkou, která má vyjímatelné vycpávky.