Podprsenka AV843

Podprsenka AV843

Máte rádi luxusní spodní prádlo? Pokud hledáte pohodlnou podprsenku, které navíc vypadá velmi elegantně, máme pro vás tip. Nabízíme vám dámskou luxusní podprsenku od firmy Avalingerie.
Jde o oblíbený typ podprsenky push-up. Díky ní bude váš dekolt vypadat velmi pěkně. Ocení ji především ženy s menším a středním poprsím. Budou se vám zamlouvat i kostice, které poskytují prsům důležitou oporu. Ramínka této podprsenky jsou nastavitelná, takže si je snadno přizpůsobíte tak, jak potřebujete. Košíčky luxusní podprsenky jsou vyztužené měkkou podšívkou, která má vyjímatelné vycpávky.
Nejenže je praktická a dá vyniknout vašim vnadám, ale oceníte i její nádherný design. Její design je založený na elastickém lesklém mikrovláknu s krajkou. Tato kombinace vypadá velmi pěkně a luxusně.
V našem e-shopu si samozřejmě můžete k této elegantní podprsence koupit i kalhotky či tanga. Je jen na vás, čemu dáváte přednost.
Dopřejte si i vy kvalitní a luxusní podprsenku, která bude dokonalou opěrou pro vaše prsa a zároveň na vás bude velmi dobře vypadat.

Kategorie: